Sázení stromů v aleji a na hřišti 7.11.2021

Zveme vás na společné sázení stromů v Halounech.

Stromů, které vás zdraví při příjezdu do Haloun a které potřebují alespoň v prvních letech také naši péči.

Potkáme se 7. listopadu 2021 ve 14:00 u autobusové zastávky Halouny.

Hlavní výsadba od sv. Izidora

Jak jste si jistě všimli, několik stromků podél cesty od sv. Izidora do Haloun utrpělo při nedávných silných větrech. Několikrát jsme je rovnali, ale jsou dost poničené a rozhodli jsme se vysadit k nim šest nových stromků. Zároveň mnoho opor a ochran u přeživších stromků je také potřeba opravit.

Hřiště Marakaná

Na našem halounském hřišti Marakaná máme dva stromky na výměnu těch, které se neujaly po naší jarní výsadbě.
To lze udělat třeba i v sobotu v rámci halounského dýňování, které zde od 15.hod pořádá Lenka Dvořáková. Komu z vás by se to hodilo více, než v neděli, dejte mi, prosím, vědět.

S sebou

-> dobrou náladu a chuť sázet
-> pracovní rukavice
-> lopatu nebo rýč
-> kdo máte pořádnou palici (10kg) na zatlučení kolíků, bude se nám hodit

Hospodyňky, když napečou dobroty, milé to bude. 🙂
Na zahnání žízně a podporu společného veselí vezmu pivko.
Když bude chuť, můžeme pobýt po práci na hřišti u ohně.

Prosím, potvrďte mi svoji účast odpovědi na tento email. Termín vznikl vcelku spontánně a když se nás sejde schopná parta, věřím, že to za odpoledne zvládneme. Když ne, tak máme příležitost potkat se i v dalším termínu.

Šiřte informaci i mezi své sousedy, kteří by se rádi připojili.

Těším se na viděnou a přeji všem krásný den,

Marek Šálek