Jaké bylo otevření hřiště Marakaná 19. 9. 2021?

Sousedské otevření nového halounského hřiště Marakaná.

V neděli 19. září 2021 proběhlo sousedské otevření halounského prostoru Marakaná.
Několik desítek dospělých a dětí se sešlo v odpoledních hodinách kolem ohně, u společných stolů v altánu a na dětském i velkém hřišti.

Rozdělali jsme oheň a setkání zahájil za Živý spolek z.s, Marek Šálek. Následně se hudebních tónů ujal místní herec, muzikant a loutkoherec Pepíno von Dráček, který zahrál na dudy.

Pepíno von Dráček a dudy na sousedském otevření hřiště Marakaná.

Po hudebním vstupu jsme se přesunuli kolem dětského hřiště, kde proběhlo oficiální zahájení prostoru hřiště krátkým proslovem a přestřižením stužky.
Toho se ujali starosta obce Vladimír Roztočil, dále autorka celého projektu hřiště Marakaná Ivana Kubicová a zástupce halounských dětí Tomáš Krumpolc.

Symbolické přestřižení stužky u hřiště. Vladimír Roztočil – starosta obce Svinaře, Tomáš Krumpolc – zástupce dětí a Ivana Kubicová – autorka celého projektu hřiště Marakaná.

Následovalo volné diskutování u ohně, veselé pobíhání dětí na hřišti, konzumace donesených domácích dobrot a rozvíjení přání pro budoucí setkávání.

Fotografie ze setkání

Sousedské otevření nového halounského hřiště Marakaná.

Další fotografie ze setkání jsou k prohlédnutí zde.